Veeam, Microsoft ve VMware ile İşbirliği İçinde


   Veeam, Microsoft ve VMware ile İşbirliği Yaptı

   Microsoft Azure ve VMware vCloud Air ile gerçekleştirilen sıkı entegrasyon iş ortaklarının iş modellerini genişletmesini ve bulutta kesintisiz çalışabilmeyi sağlıyor. Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software iş ortaklarının bulutta kesintisiz çalışma konusunda sundukları hizmetleri genişletmelerine yardımcı olmak amacıyla Microsoft ve VMware ile işbirliği yaptı. Veeam, özellikle Microsoft ve VMware ile yakın çalışarak Veeam Bulut Sağlayıcıları'nın (VCP) Veeam Cloud Connect'i Microsoft Azure ve Vmware vCloud Air'de sorunsuzca konuşlandırabilmelerini sağlayacak.


BT organizasyonlarına 3-2-1 kuralı

Veeam CEO'su Ratmir Timashed dünyada müşterilerin ve satış yapanların benzer şekilde işlerini büyütmek için buluta odaklandıklarını belirtiyor. "Duvarlarınızın dışında sizin için önemli olan varlıkları sağlamak bir inanç sıçramasıdır. Ama Microsoft Azure ve VMware vCloud Air'le satıcılar ve hizmet sağlayıcılar kendilerine maliyet, karmaşıklık ve endişeyi veri merkezi tasarımları ve yerleşimleri dışına çıkarmaya yardım edecek iki alternatife sahip oluyor.
  Veeam'in Microsoft ve VMware ile uzun yıllara dayanan bir ortaklığı var ve ekiplerimiz de çok sıkı bir şekilde birlikte hareket ettiği için kesintisiz çalışabilmeyi garantiliyoruz. "Veeam, BT organizasyonlarının 3-2-1 kuralını uygulamalarını öneriyor: Verinin üç kopyasının iki farklı mecrada saklanması ve bu mecralardan birinin de şirketin dışında olması. Veeam, bulut kaynaklarının talepleri karşılamasıyla birlikte BT'nin şirket dışındaki altyapıya ve yönetime şirket dışına yatırım yapmadan ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlıyor.

Anket

Hangi İşetim Sistemini Kullanıyorsunuz?