Acronis ve Acronis Cloud Backup Nedir?

Acronis NEDİR?

            Acronis, 145 ülkede 500.000+’i iş ortağı olmak üzere 5.000.000 üzeri kullanıcıya ulaşan bir veri yedekleme şirketidir. Portföyünde birçok ev ve iş kullanıcısına hitap eden ürünler bulundurmakla beraber dünya çapındaki iş ortaklarıyla da kaliteli ürün ve hizmetlerini her kıtada sergilemektedir. Peki Acronis’in en çok aranan ve merak edilen ürünlerinden biri olan Acronis Cloud Backup nedir? Ne işe yarar? Ve hangi kullanıcılara hitap eder?

 

Acronis Cloud Backup NEDİR?

            Acronis Cloud Backup ürünü, genel olarak herhangi bir Acronis Backup yada Acronis Backup Advanced ürününü güçlü bir hibrid bulut yedekleme çözümü halinde sunan, kullanımı kolay bir bulut yedek depolama aboneliğidir.

 

Her zaman, her yerde, herhangi bir veri yada herhangi bir sistem için güvenli ve ölçeklenebilir yedekleme sistemidir.

Herhangi bir işletim sistemi için Acronis yedekleme ürünü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde yerel ve yer dışında bulut yedekleme gerçekleştirebilirsiniz. Acronis Cloud'a her türlü bilgiyi  (ev ortamınızdaki kişisel bilgilerinizi, ofis ortamınızdaki ortak sunucu bilgilerini vb.) yedekleyebilirsiniz.

Yani bu cümleden şunu net bir şekilde anlayabilirsiniz; Acronis Cloud Backup dosyaları, klasörleri veya tüm sistemi hızlı ve kolay bir şekilde geri döndürmenizi sağlayan bir bulut yedekleme çözümüdür.

 

Acronis Cloud Backup ile kesintisiz bir şekilde hem yerel hem de güvenli off-site yedeklerini kolay adımlarla, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aldığınız yedeklerden ister bir dosyayı olsun ister sistemin tamamını istediğiniz anda kolay bir şekilde geri dönebilirsiniz. Acronis Cloud Backup ile alınan yedekler incremental olarak yedeklenir. Yani  bir tam sistem yedeği aldıktan sonraki alınan yedeklerde sedece o tarihten sonra yapılan değişiklikler alınmaktadır. Bu sayede alınan yedekler hızlı ve sisteminizi yormadan küçük parçalar halinde buluta veya local stroge’a alınmaktadır.

           

Acronis Cloud Backup KİMLERE ÖNERİLİR?

            Acronis Cloud Backup, 1 çalışandan 1000’lerce çalışanı olan şirketlere, evindeki kişisel arşivini yedeklemek isteyenlere önerilmektedir.

 

Eva Bilgi Teknolojileri ve Acronis İş Ortaklığı Hakkında

            Eva Bilgi Teknolojileri olarak, alanında uzman kadromuz ve Tier-IV standartlarında tasarlanmış veri merkezlerinde bilgileriniz daima en kötü koşullar hesaba katılarak saklanmaktadır.

            1 TB Acronis Cloud Backup abonelik bedeli aylık 180 USD+KDV olarak ücretlendirilmektedir. Bu hizmeti almanız halinde aldığınız hizmet alanı kadar localinize alacağınız yedekler için satınalmanız gereken Acronis lisanslarını ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Dilerseniz bu linkte yer alan yedekleme sayfamıza göz atabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anket

Hangi İşetim Sistemini Kullanıyorsunuz?