• Hizmet ve Çözümler

SANALLAŞTIRMA

Sanallaştırma

Sanallaştırma uygulamalarında amacımız, kurumların hali hazırdaki donanım ihtiyaçları ile projeksiyonlarına göre donanım gereksinimlerinin ölçümlendirilmesidir. Sonrasında bu ölçümlendirmeye dayanarak, toplam maliyetlerin optimize edilmesi ve konumlandırmanın gerçekleşmesi yer alır. Sanallaştırma çözümleri ile iş süreçlerinizi verimli yönetebilirsiniz. Donanımdan bağımsız, anlık ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretmek ve veri merkezinizi tek bir noktadan yönetebilmeniz için her zaman yanınızdayız.


Sunucu Sanallaştırma

İşletim sisteminizde ve iş uygulamalarınızda donanım bağımlılığını ortadan kaldırarak esnek bir IT yapısına sahip olmanız için sunucularınızı sanallaştırmaya yönelik çözümler geliştiririz.

  • Sunucularınızı iş önceliklerinize göre konsolide edebilirsiniz
  • x86 mimarisini kullanan sistemler için donanım seçim özgürlüğüne kavuşursunuz
  • Anlık olarak CPU, bellek ve I/O bileşenlerini sistemler arasında paylaştırabilirsiniz
  • Sunucu yatırım ve barındırma maliyetlerinizi ciddi oranda düşürebilirsiniz
  • Donanım güncellemelerini, yama seviyelerini ve uygulama dağıtımını kolayca yapabilirsiniz
  • Sunucu yönetim, işletim, bakım ve sahip olma maliyetlerinizi düşürebilirsiniz

Uygulama Sanallaştırma

Uygulamalarınız, kişiye özel verileriniz ve kişisel ayarlarınız bilgisayarınızdan bağımsız olsun ister misiniz?

Uygulama kurmak, güncellemek ve kaldırmak için tüm kullanıcı bilgisayarlarında ayrı ayrı işlem yapmak zorunda kalmadan, tüm uygulamaları merkezi olarak kontrol etmeniz için size özel çözümler üretiyoruz. Artan kullanıcı, uygulama ve cihaz sayısı nedeniyle uygulama dağıtımı ve kontrolü giderek zorlaşıyor. Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için uygulama sanallaştırma teknolojileri farklı fırsatlar sunuyor. Uygulamalarınızı, kullanıcı bilgisayarlarına yüklemeden, güncel ve güvenli bir şekilde, hizmet olarak dağıtabilirsiniz. Uygulama sanallaştırma teknolojileri ile yatırım, destek ve insan maliyetlerini düşürürken, verimlilik, performans ve veri güvenliği gibi konularda da hız ve esneklik sağlayabilirsiniz.


Bize Ulaşın


0 (216) 414 86 88
info@evabt.com

Size Ulaşalım