• İş Ortakları
Dell

DELL

Eva Bilgi Teknolojileri, Dell ile yapmış olduğu iş ortaklığı ile taşınabilir ve masaüstü bilgisayarlar, monitörler, sunucu ve aksesuarları ile satış ve satış sonrası destek hizmetlerini profesyonel kadrosuyla sunmaktadır.

Microsoft

Microsoft

Eva Bilgi teknolojileri, Microsoft ile iş ortaklığını Silver Partner düzeyinde sürdürmektedir. Microsoft lisanslama, sanallaştırma, ofis 365, iletişim ve alt yapı çözümleri, gibi hizmetleri, üstün kalite ve konusunda uzman teknik ekibimizle sunmaktayız.

Sonicwall

Sonicwall

UTM / Firewall yetenekleri ile iş devamlılığınız için daha çok güvenlik ve kontrol sağlar. 20 yıla yakın bir tecrübe ile hazırlanmış, dünyanın ilk endüstriyel Multicore UTM cihazları en üst seviyede koruma ve kolay kullanıcı kontrolü yetenekleri ile iş devamlılığınızı arttırır.

Vmware

Vmware

VMware'in One Cloud, Any Application, Any Device mimarisi; müşterilerin uygulamaları hızlıca geliştirmelerine, dağıtmalarına ve güvenle kullanmalarına olanak sağlar. Sanallaştırılmış bilgi işlem, depolama, ağ ve güvenlk altyapısını tamamen otomatikleştiren Yazılım Tanımlı Veri Merkezi'ni temel alan bu yazılım tanımlı yaklaşım; müşterilerin birleştirilmiş karma bulutta ve tam bir kurumsal mobilite ortamında çalışmalarına imkan sağlar.

Veeam

Veeam

Geleneksel Yedekleme çözümlerinin aksine Veeam, kurumların tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve noktası hedeflerine (RTPO™) ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Buna, yüksek hızlı kurtarma, veri kaybı önleme, doğrulanmış koruma, kullanılabilir veri ve tam görünürlük sunan, yepyeni bir bütünsel çözüm sayesinde ulaşılır.

Citrix

Citrix

Citrix, her türlü cihazda, herhangi bir ağ ve bulut üzerinden çalışanlara uygulamalara, masaüstlerine, verilere ve iletişimlere anında erişim sağlayan güvenli, mobil iş alanları aracılığıyla iş mobilitesine hayat verir.

Acronis

Acronis

Acronis ürünleri, verileri yakalayan, depolayan, kurtaran, denetleyen ve erişim sağlayan benzersiz, ayrıntılı ve güçlü yeni nesil veri koruma teknolojisi Acronis AnyData Engine tarafından desteklenmektedir.

Kaspersky

Kaspersky

Herkesin, yani ev bilgisayarı kullanıcılarından büyük kurumsal şirketler ve kamu dairelerine kadar herkesin en önem verdiği şeyleri koruyabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Söz konusu olan ister gizlilik ister aile, finans, müşteriler, iş başarısı veya kritik altyapı olsun hepsinin güvenliğini sağlamayı görevimiz olarak benimsedik.